košík 0 položek 0,- Kč bez DPH

Hlavní kategorie
Světelné zdroje - žárovky Bodová světla - vestavná Transformátory Zářivková svítidla LED a Designová svítidla Svorky Dýhy Průmyslová lepidla disperzní lepidla Tmely a montážní pěny Stahovací pásky

Koupit kontaktní lepidlo v tlakové nádobě nebo ve spreji?

koupit-kontaktni-lepidlo-v-tlakove-nadobe-nebo-vice-500ml-spreju

Důležitá otázka, kterou si musíte položit je: Jaké množství lepidla ročně spotřebujete?

Lepidla jsou balená v 500ml sprejích, 11 a 17 Kg tlakových nádobách. Pokud spotřebujete více jak 12 sprejů ročně, ekonomičtější varianta je lepidlo v 11 Kg  tlakové nádobě. Při spotřebě více jak 18 sprejů ročně je nejlepší volba 17 Kg tlaková nádoba. S první objednávkou tlakové nádoby je potřeba koupit jednorázově stříkací pistoli a tlakovou hadici - to co ušetříte na lepidle, z toho se zaplatí příslušenství. S každou další tlakovou nádobou jsou náklady na lepení přibližně 50 %.

Hodně zákazníků se bojí a ptají se: co když nebude zakázka, znehodnotí se lepidlo?
Tato možnost je téměř nepravděpodobná, tím, že lepidlo vydrží déle než rok a po tuto dobu se jeho vlastnosti nemění. Může se stát, že nebude potřeba využívat tento systém měsíc, dva měsíce – s lepidlem se nic nestane! Po dvou měsících očistíme (Spray-Kon R505 nebo Spray-Kon CLEAN) konec stříkací pistole (2min), systém je připravený a jdeme lepit – bezúdržbový systém, žádné prodlevy, náročná příprava nebo údržba.

Kupit tedy větší množství  500ml sprejů nebo lepidlo v tlakové nádobě?
Když to shrneme, pokud lepíte jen občas nebo na výjezdech (montážích), kde by tahat tlakovou nádobu bylo nevhodné, je jasná volba kontaktní lepidlo ve spreji. Pokud je lepidlo používáno častěji, ve větším množství, volíme tlakovou nádobu.

V naši nabídce naleznete to nejlepší, co trh nabízí - kontaktní lepidla Spray-Kon a STA-PUT.

Pro lepší představu jak práce s lepidlem v tlakové nádobě vypadá – video ukázka

Pokud máte jakékoliv otázky – kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme, poradíme.


Napište nám

Nevíte si s něčím rady, nebo se chcete na něco zeptat, neváhejte, rádi Vám pomůžeme.

Informace o zpracování osobních údajů