košík 0 položek 0,- Kč bez DPH

Hlavní kategorie
Světelné zdroje - žárovky Bodová světla - vestavná Transformátory Zářivková svítidla LED a Designová svítidla Svorky Dýhy Průmyslová lepidla disperzní lepidla Tmely a montážní pěny Stahovací pásky

Kontakt

Rady, novinky, diskuze ohledně průmyslových lepidel - www.facebook.com/adamoseshop

Jsme dynamicky se rozvíjející firma, která vznikla v roce 2010 za účelem velkoobchodního prodeje interiérových svítidel, výrobcům nábytků, stolařství, truhlářství a všude tam, kde je potřeba osvětlení všeho druhu.

V roce 2013 jsme rozšířili nabídku o kvalitní průmyslová lepidla značek STA-PUT, Spray-Kon, LEP-KON, Woodmax a Follmann.  V dnešní době naším cílem je pokryti internetového prodeje, ale nedílnou součásti je i osobní kontakt se zákazníky, kde poskytujeme celkový servis a podporu naším zákazníkům v oblasti lepidel.

V průběhu roku 2014 jsme rozšířili naši nabídku o průmyslové stahovací pásky, kde naším hlavním cílem je navázat obchodní kontakt s co nejvíce průmyslovými podniky, velkoobchody a konečnými spotřebiteli.

Díky osobnímu přístupu, kvalitě a ceně se k nám zákaznici rádi vracejí. Jsme připraveni se bavit o Vaši poptávce a jsme otevřeni novým věcem.

Řídíme se heslem: Vždy se dá nějak domluvit!

 

Kontakty na nás 24/7:

+420 736 661 002 - svítidla

+420 774 641 112 - lepidla, stahovací pásky, dýhy

e-mail: eshop@adamos.cz

 

Zboži fakturujeme:

ABIRON s.r.o..
Českobratrská 1403/2
702 00  Ostrava

Provozovatel eshopu Adamos.cz

Ing. Chmiel Adam - Osada U hráze 2115, 735 42 Těrlicko

 

Napište nám

Nevíte si s něčím rady, nebo se chcete na něco zeptat, neváhejte, rádi Vám pomůžeme.

Informace o zpracování osobních údajů