košík 0 položek 0,- Kč bez DPH

Hlavní kategorie
Světelné zdroje - žárovky Bodová světla - vestavná Transformátory Zářivková svítidla LED a Designová svítidla Svorky Dýhy Průmyslová lepidla disperzní lepidla Tmely a montážní pěny Stahovací pásky

Sedací souprava KAREN

sleva
- 32%
Sedací souprava KAREN

Kvalitní sedací souprava Karen. Evropský výrobek. Úložný prostor. Rozkládací - prostor pro přespání. Termín realizace 14 dní.


identifikační č.: DB0013
7 850.41 13 999.00 9 499.00
Cena bez DPH:
Cena vč. DPH:
Cena vč. DPH:

7 850.41,-

13999,-

9499,-

ks


Popis produktu Sedací souprava KAREN

Univerzální rohová sedací souprava Karen. Tento nadstandartní produkt nabízí vše co by sedačka pro běžné použití měla mít. Velký úložný prostor pro ložní prádlo nebo může posloužit jako univerzální odkládací prostor. Sedací souprava Karen také nabízí možnost rozložení. Ideální pro přespání návštěvy nebo krátkodobá alternativa postele. Tato sedací souprava je vyrobena v Evropě a je zde kladen důraz na kvalitu, životnost výrobku a dílenské zpracování. Jsou zde použity kvalitní PUR pěny pro sedáky navíc vyztužené pružinami pro vyšší pevnost a nosnost. Stabilitu vytvářejí černé nožky z tvrzeného plastu.

V případě, že Vám nevyhovuje barenvé provedení sedací soupravy na obrázku a v jiné barvě by lépe zapalda do Vašeho interiéru, je zde možnost bezplatné volby látky a její barvy. Neváhejte nás kontaktovat, obratem Vám zašleme barevné možnosti a druhy látek.

Délka 235 cm
Šířka 83 cm
Výška 85 cm
Hmotnost 124 Kg
Uložný prostor ANO
Funkce spaní ANO

Napište nám

Nevíte si s něčím rady, nebo se chcete na něco zeptat, neváhejte, rádi Vám pomůžeme.

Informace o zpracování osobních údajů