košík 0 položek 0,- Kč bez DPH

Hlavní kategorie
Světelné zdroje - žárovky Bodová světla - vestavná Transformátory Zářivková svítidla LED a Designová svítidla Svorky Dýhy Průmyslová lepidla disperzní lepidla Tmely a montážní pěny Stahovací pásky

Sedací souprava KRESTEN

sleva
- 35%
Sedací souprava KRESTEN

Kvalitní sedací souprava Kresten. Evropský výrobek. Úložný prostor. Rozkládací - prostor pro přespání. Součásti sedačky jsou 2 bobky na sezení. Termín realizace 14 dní.


identifikační č.: DB0108
11 569.42 21 500.00 13 999.00
Cena bez DPH:
Cena vč. DPH:
Cena vč. DPH:

11 569.42,-

21500,-

13999,-

ks


Popis produktu Sedací souprava KRESTEN

Univerzální rohová sedací souprava Kresten. Jedinečný projekt, který vychází z požadavků zákazníků a disponuje mnoha detaily, které Vás mnoho krát během používáni potěší. Perfektně vyřešený bok sedačky, který nabízí prostor pro dva malé bobky na sezení. V normálním stavu je jednoduše do boku sedačky schováte, aby nezavazely, vždy po ruce a připravené na použití. Nemůžeme nezmínit rozkladatelnost sedací soupravy Kresten, která tak nabízí erární možnost přespání nebo také může být ideální krátkodobá náhrada postele a matrace. Dizajnové zakončení je doplněno o krásné bukové nohy a pod sedačkou jsou vyztužující nožky z tvrzeného plastu. V neposlední řadě sedačka Kresten nabízí praktický úložný prostor.

Sedáky jsou vyrobeny z kvalitní PUR pěny a vyztužené pružinami pro vyšší pevnost a stabilitu sedačky. Vysoce kvalitní výrobek Evropské výroby pro uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků.

V případě, že Vám nevyhovuje barenvé provedení sedací soupravy na obrázku a v jiné barvě by lépe zapalda do Vašeho interiéru, je zde možnost bezplatné volby látky a její barvy. Neváhejte nás kontaktovat, obratem Vám zašleme barevné možnosti a druhy látek.

Délka 276 cm
Šířka 161 cm
Výška 86 cm
Hmotnost 105 Kg
Uložný prostor ANO
Funkce spaní ANO

Napište nám

Nevíte si s něčím rady, nebo se chcete na něco zeptat, neváhejte, rádi Vám pomůžeme.

Informace o zpracování osobních údajů